İstifa sinyali vermişti! Emre Belözoğlu son kararını verdi

Süper Lig’in 27. haftasında Kayserispor’a 3-2 mağlup olan Ankaragücü’nde Emre Belözoğlu maç sonunda yaptığı açıklamada, “Akşam başkanla konuşup gerekeni yapacağım. Bu anlamda kimsenin şüphesi olmasın.” ifadelerini kullanmıştı. Ankaragücü cephesinden Emre Belözoğlu’nun istifasına olumlu sonuç çıkmadı.

Sürpriz açıklama

Ankaragücü’nde Emre Belözoğlu’nun istifası kabul edilmedi. Bir süredir ligde kötü performans sergileyen başkent ekibinde yaşanan bu gelişme sosyal medyada sürpriz olarak nitelendirildi.

İstifa sinyali vermişti

Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, istifa sinyali vermişti. Emre Belözoğlu açıklamasında, “Analiz yapacak bir şey yok. İlk yarıda planlara uygun davranan ikinci yarıda tamamen kontrol dışı bir durum. Başkanımızla konuşup gereğini yapacağım. Bu anlamda hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu akşam kendisiyle görüşüp gerekeni yapacağım.” ifadelerini kullanmıştı.

Kabul edilmedi

Reşat Can Özbudak’ın haberine göre an itibarıyla Emre Belözoğlu’nun istifası Ankaragücü yönetimi tarafından kabul görmedi. Emre Belözoğlu takımıyla birlikte antrenmanlara devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x