Xiaomi’nin WiFi 7 Router’ı indirimli fiyatla satışta

Xiaomi’nin yeni nesil kablosuz ağ teknolojilerine adım atmanızı sağlayacak uygun fiyatlı cihazı BE3600 2.5G 3600 MHz WiFi 7 Router, yüksek hızlı bağlantı kapısını aralıyor. Bu cihaz, internet deneyiminizi yükseltecek özelliklerle donatılmış durumda ve akıllı ev ekosisteminizle sorunsuz bir şekilde entegre olacak şekilde tasarlanmış.

BE3600 modeli, 3.6 Gbps’ye varan çift bant WiFi 7 kapasitesi ile ışık hızında bir bağlantı sunuyor. 4K/8K içerik akışından, sürükleyici AR/VR oyunlarına kadar geniş bir yelpazede, cihazlarınızın tam potansiyellerini kullanabilmelerini sağlıyor. MLO çift kanal entegrasyonu sayesinde, tek bir cihaz hem 2.4G hem de 5G bantlarına aynı anda bağlanabiliyor. Bu esneklik, özellikle potansiyel girişimlerin olduğu ortamlarda optimal performans sağlıyor.

2.5 Gbps hızında WAN/LAN portuna ve üç adet 1 Gbps hızında WAN/LAN portuna sahip olan router, yüksek hızlı veri aktarımlarını kolaylaştırıyor. Bu özellik, birden fazla cihaza sahip evler için ideal. Dört dış anten ve Işın Oluşturma teknolojisi ile maksimum kapsama alanı sağlanıyor, evinizin her köşesinde güçlü ve güvenilir bağlantılar sunuluyor.

Xiaomi’nin WiFi 7 Router’ı indirimli fiyatla satışta

Qualcomm tarafından üretilen 4 çekirdekli 1.1GHz hızında bir çiple donatılmış olan router, hızlı ve stabil bir performans sunuyor ve aynı anda 128 cihaza kadar çevrimiçi olma desteği sağlıyor. Bu, hem günlük internet kullanımı hem de daha talepkar görevler için uygundur.

Mesh desteği ile ağ kapsama alanınızı genişletebilirsiniz. Böylece 10’a kadar Xiaomi/Redmi router, Mesh ağ oluşturmak için birlikte çalışabilir. Evlerinizin her köşesinin kapsama alanı içinde kalmasını sağlayarak kesintisiz bir internet deneyimi sunar.

Router ayrıca, Xiaomi akıllı ev cihazları için tek tıklamayla ağ oluşturma özelliği sunarak evinizi akıllı bir cennete dönüştürür. Ayrıca bir Ev Güvenlik Merkezi olarak da görev yapar, gizlilik koruması ve ebeveyn denetimi özellikleri sunar. Mijia Uygulaması üzerinden aile bireylerinin cihazlarını yönetebilir, URL’leri filtreleyebilir ve siber tehditlere karşı koruma sağlayabilirsiniz.

Xiaomi BE3600 2.5G 3600 MHz WiFi 7 Router, ileri teknolojiyi uygun fiyatla birleştirerek, hem güncel hem de gelecekteki bağlantı ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler için mükemmel bir seçenek sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x